****S.S. İLDEM ERCİYES TOPLU KONUT YAPI KOOPERATİFİ****
ANA SAYFAHAKKIMIZDAYÖNETİM KURULUDENETİM KURULUÇALIŞAN PERSONELİLETİŞİM
ÜYE AIDATLARI DEVIR ISLEMLERI BILGILENDIRME RAPORU 4-5.ETAPVAZiYET PLANI PROJE LISTESI MAHAL LISTESI BANKA HESAPLARIMIZ BEYANNAME VEKALETNAME AVM İNŞAAT RESİMLERİ 4-5.ETAP KURA BEDELLERI 31.12.2014 BILANÇO 31.12.2014 GELİR GİDER İNŞAATLARDA SON DURUM 


DEVIR ISLEMLERI

D E V I R      E D E C E K L E R

 

¨              Devir işlemleri NOTER kanali ile yapildigi taktirde  hukuki deger kazanir. Noter kanali ile yapilmayan devirler ve sahislar arasindaki yapilan özel sözlesme devirleri kabul edilmemektedir.

¨              Devir işleminden önce Kooperatif Bilgi işlem Servisinden BORÇUNA Baktirilmalidir.

¨               Devir alma işlemi noterden yapilmasina müteakip, Kooperatif Yönetim Kuruluna devir dilekçesi verilmek suretiyle ilişiğin kesilmesi gereklidir 

D E V i R        A L A C A K L A R

¨              Devir işleminden önce mutlaka Kooperatif binasina gelinerek bilgi alinmasi önerilir.

¨              Noter kanali ile yapilmayan devirler ve şahislar arasindaki yapilan özel sözleşme devirleri kabul edilmemektedir.

¨              Devir işlemini NOTERDEN BORÇSUZ olarak yapilmasi devir alan için gereklidir.

¨              Devir işleminin noterden yapilmasindan sonra Kooperatif bürosunda ortaklik dilekçesi ve müracaat formu doldurulacaktir.

¨              Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra Kooperatif Yönetim Kurulunun onayindan sonra C Hisse devri gerçekleştirilecektir.

¨               Beraberinde getirilecek dökümanlar

¨         Noter Senedi Sureti ( Devir Sözleşmesi )

¨         Vekalet Örnegi  ( Noterden Onayli )

¨          Beyanname ve Taahhütname (Noterden Onayli)

¨          4 Adet Fotograf

¨          Nüfus Cüzdani Fotokopisi

 

¨          Eksik Evraklar Alinmayacaktir.   

¨               Devir alan ortaklar için hazirlanacak Kooperatif Yönetim kurulu onayli ORTAKLIK BELGESi en kisa sürede Kooperatif Bürosundan temin edilecektir.

S.S. İLDEM ERCİYES TOPLU KONUT YAPI KOOPERATİFİ İDARE BİNASI FATİH MH.DİNÇER SOK.C-105 BLOK NO:31/3-4 GESİ / MELİKGAZİ / KAYSERİ
Ana Sayfa